Terrassiklaasid


Muutlikute ilmaolude eest kaitsevad terrassiklaasid suurepäraselt. Tänu terrassiklaasidele saad päikselisi ilmasid nautida aastaringselt.  Terrassiklaasid taluvad hästi järske ilmastikumuutusi, tuult ning tormi. Disainime ja valmistame terrassi klaaslahendused vastavalt kliendi soovile.

Pakume Jokke Patio profiilisüsteeme. Terrassiklaasideks kasutame 8-10mm karastatud klaasi. Kasutame erinevaid klaasitüüpe – kirgas klaas, Clear Vision (eriti kirgas), toonklaas. Jokke Patio terrassiklaaside horisontaalsed raamid on valmistatud alumiiniumist, mis tagab vastupidavuse korrusioonile. Profiile on võimalik värvida pulbervärviga vastavalt RAL kataloogile. Põrandaprofiili on võimalik uputada terrassilauda või põrandasse. Kõik kinnitusvahendid on roostevaba, mis tagab vatsupidavuse.

Meie poolt pakutavaid klaase on võimalik töödelda lõpmata hulgal erineval moel. Töödeldud klaas kaitseb nii kuuma kui külma eest. Klaasi saab muuta helisummutavaks või turvaliseks. Klaasi annab tugevdada ja karastada. Või hoopis toonida, värvida, graveerida ja vormida. Anna meile teada oma erisoovist ning koos leiame parima lahenduse.


Küsi pakkumist juba täna!
Email again: