Rõduklaasid


Muutlikute ilmaolude eest kaitsevad rõduklaasid suurepäraselt. Klaasid taluvad hästi järske ilmastikumuutusi,tuult ning tormi. Tänu klaasitud rõdule saad päikselisi ilmasid nautida aastaringselt. Disainime ja valmistame rõdude klaasid vastavalt kliendi soovile. Teostame rõdude klaasimist.

Meie kaudu on võimalik tellida just Sulle sobivaimad klaaslahendused. Pakume erinevaid klaasitüüpe, profiile ning kinnitamislahendusi. Tegemist on eritellimustööga ning valmistatud spetsiaalselt Sinu rõdule.

Pakume Jokke profiilisüsteeme. Peamiselt kasutatakse rõdude klaasimisel 6mm karastatud klaasi. Rõdude klaasimine summutab häiriva välismüra ja seda ka siseruumides. Jokke profiilid on alumiiniumist, mis tagavad vastupidavuse. Klaaspaneelid liiguvad roostevabadel laagritel. Klaaspaneelide vahele on võimalik paigaldada silikoontihend, mis tagab maksimaalse õhukindluse. Jokke profiilisüsteemidele kehtib 10 aastane garantii.

Meie poolt pakutavaid klaase on võimalik töödelda lõpmata hulgal erineval moel. Töödeldud klaas kaitseb nii kuuma kui külma eest. Klaasi saab muuta helisummutavaks või turvaliseks. Klaasi annab tugevdada ja karastada. Või hoopis toonida, värvida, graveerida ja vormida. Anna meile teada oma erisoovist ning koos leiame parima lahenduse.


Küsi pakkumist juba täna!
Email again: